درب ریلی مخفی

درب ریلی مخفی عموما به عنوان صرفه جویی در فضا شناخته می‌شوند، اما عنصری از سبک مینیمالیستی را نیز به اتاق می‌آورند. در خانه‌های قرن جدید، آن‌ها یک ویژگی راحت مدرن محسوب می‌شوند.

مطالعه نمایید: درب کشویی پنهان شو

فضای آزاد بیشتر

درب لولایی برای چرخش، به‌طور متوسط به شعاع بین 80 سانتی متر باز می‌شود. برای استفاده از در، باید حدود 1.5 متر مربع فضای خالی نگه دارید. در یک حمام کوچک، اتاق رختشویی یا انباری، این درب می‌تواند فضای قابل توجهی را از دست بدهد که می‌تواند برای موارد دیگری استفاده شود.

مطالعه نمایید‌: درب ریلی توکار

یک درب کشویی ریلی این فضا را به شما باز می‌گرداند. شما فضایی خواهید داشت که کابینت‌ها، صندلی‌ها و سایر مبلمان را دقیقاً همان‌طور که می‌خواهید بچینید. یک درب ریلی مخفی شیشه‌ای مات برای یک حمام کوچک مناسب است زیرا نه تنها فضا را ذخیره می‌کند بلکه نور را نیز به داخل باز می‌گرداند.

درب ریلی مخفی

جریان بهبود یافته

درب‌های ریلی مخفی برای اتصال دو فضایی که ممکن است بخواهید بدون این‌که دری مانع از آن شود به یکدیگر متصل کنید، عالی هستند. با نصب یکی بین اتاق نشیمن و خانواده یا آشپزخانه و اتاق ناهارخوری، می‌توانید فضا را برای مهمانی‌ها باز کنید یا در را برای مجالس خصوصی‌تر بسته نگه دارید.(قیمت درب کشویی سرویس بهداشتی)

اگر خانه شما دارای دو اتاق خواب مهمان است، نصب یک درب ریلی پنهان شو بین آن‌ها به شما این امکان را می‌دهد که اتاق‌های جداگانه یا یک سوئیت دو خوابه را به مهمانان خود ارائه کنید. آیا می‌خواهید یک دفتر کار خانگی را خارج از اتاق نشیمن راه اندازی کنید؟ یک درب ریلی مخفی به شما این امکان را می‌دهد که فضا را زمانی که می‌خواهید حریم خصوصی داشته باشید جدا کنید یا بدون بریدن به اتاق نشیمن آن را باز کنید.

آیا درب ریلی مخفی از پایین ریل دارند؟

خیر،سیستم های ریلی ما از کف هیچ ریل یا شیاری ندارند.

چه نوع زیرسازی برای درب ریلی مخفی نیاز است؟

باید یک کلاف آهنی ۱۰*۴ سانتی متر باید دور تا دور کار اجرا شود.

پروفیل پایین کلاف آهنی کجا باید نصب شود؟

اصولا کلاف پایین داخل کف اجرا می شود تا بتوان سرامیک یا پارکت را روی آن اجرا کرد.

چه دیواری باید برای درب ریلی مخفی پیش بینی کرد؟

سازه ای که برای درب کشویی طراحی شده است جایگزین دیوار می شود و نیازی به ساخت دیوار نیست.

برای جلوگیری از لرزش درب ریلی چه راهکاری هست؟

سیستم ریلی درب های مجموعه راد نوسازه یک راهنما داخل سازه قرار دارد که درون شیار داخل درب قرار می گیرد و از لرزش آن جلوگیری می کند.

 

8 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *