در چوبی مخفی ریلی

در چوبی مخفی ریلی


درب ریلی مخفی محصولی نوآورانه است که مفهوم مونتاژ، جابجایی و نگهداری درب‌های کشویی را متحول می‌کند. مناسب و قابل نصب برای همه فضاها اعم از محل کار و خانه است.

می‌توان آن را تقریباً با هر نوع ماده‌ای (فلز، سنگ، چرم) روکش کرد تا فضایی خاص را با هر سلیقه‌ای ایجاد کند. یکی از خاص‌ترین و لوکس‌ترین نماهای درب کشویی، درب ریلی چوبی است. این درب‌ها به‌دلیل ظاهر چوبی و طبیعی خود دارای موافقان و مخالفان زیادی می باشد.

انواع چوب درب کشویی چوبی:

از انواع این درب‌ها، روکش‌های چوب گردو، راش، بلوط و روس هستند که هر کدام از آن‌ها تنوع بیشتری به لحاظ رنگی دارند. چوب روس یکی از ارزان‌ترین چوب‌های موجود در بازار و صنعت درب داخلی است و برای افرادی که به دنیال درب ارزان ریلی هستند مناسب  می‌باشد. همچنین به دلیل دوام و طول عمر زیاد، یکی از بهترین گزینه‌ها جهت انتخاب و اجرای درب است.عموما در زیرسازی و ساختار کلیه درب‌های کشویی چوبی از کلاف چوب روسی 4*6 استفاده می‌شود.

 

مزایای استفاده از درب‌های چوبی ریلی:

  •  سیستم ریلی آن‌ها در بسته یا باز بودن درب کاملا نامرئی می‌باشد. بنابراین اگر فضای کافی در بالای وجو ندارد می‌توان ریل را بر روی روی زمین قرار داد.
  •  توقف توسط ضربه‌گیر به صورت آرام بند و بدون تولید صدا
  • اجزا و تجهیزات به کار رفته از جنس‌های بسیار مرغوب خارجی است و در صورت ایجاد هر گونه ایرادی قابل تعمیر و تعویض می‌باشد.

 

تجهیزات درب‌های کشویی چوبی:

  • هر غلتک مجهز به یک واحد ضد خروج از ریل برای جلوگیری از خروج  ریل در هنگام استفاده نادرست از درب است.
  • ضربه گیر انتهایی با پیچ
  • تجهیزات اتصال قاب به دیوار

 

 

 

 

 

 

در چوبی مخفی ریلی

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *