درب ریلی چوبی

درب کشویی ریلی چوبی


درب چوبی کشویی محصولی نوآورانه است که مفهوم مونتاژ، جابجایی و نگهداری درب‌های کشویی را متحول می‌کند. مناسب و قابل نصب برای همه فضاها اعم از درب ریلی اتاق و محل کار و خانه است.
می‌توان آن را تقریباً با هر نوع ماده‌ای (فلز، سنگ، چرم) روکش کرد تا فضایی خاص را با هر سلیقه‌ای ایجاد کند. یکی از خاص‌ترین و لوکس‌ترین نماهای درب کشویی ریلی ، درب ریلی چوبی است. این درب‌ها به‌دلیل ظاهر چوبی و طبیعی خود دارای موافقان و مخالفان زیادی می باشد.
 

انواع چوب درب کشویی چوبی:

از درب کشویی ریلی، روکش‌های چوب گردو، راش، بلوط و روس هستند که هر کدام از آن‌ها تنوع بیشتری به لحاظ رنگی دارند. چوب روس یکی از ارزان‌ترین چوب‌های موجود در بازار و صنعت درب داخلی است و برای افرادی که به دنبال درب کشویی ارزان قیمت هستند مناسب  می‌باشد. همچنین به دلیل دوام و طول عمر زیاد، یکی از بهترین گزینه‌ها جهت انتخاب و اجرای درب است.عموما در زیرسازی و ساختار کلیه درب‌های کشویی چوبی از کلاف چوب روسی 4*6 استفاده می‌شود. و برای استفاده به عنوان درب ریلی اتاق کاربرد بسیاری دارد.

مزایای استفاده از درب‌های چوبی ریلی:

  •  سیستم درب ریلی چوبی آن‌ها در بسته یا باز بودن درب کاملا نامرئی می‌باشد. بنابراین اگر فضای کافی در بالای وجو ندارد مانند درب کشویی چوبی اتاق خواب می‌توان ریل را بر روی روی زمین قرار داد.
  •  توقف توسط ضربه‌گیر به صورت آرام بند و بدون تولید صدا
  • اجزا و تجهیزات به کار رفته از جنس‌های بسیار مرغوب خارجی است و در صورت ایجاد هر گونه ایرادی قابل تعمیر و تعویض می‌باشد.
 

تجهیزات درب‌های کشویی چوبی:

  • هر غلتک مجهز به یک واحد ضد خروج از ریل برای جلوگیری از خروج  ریل در هنگام استفاده نادرست از درب است.
  • ضربه گیر انتهایی با پیچ
  • تجهیزات اتصال قاب به دیوار
 
توجه که برای خرید درب کشویی ارزان قیمت حتما به جنس و برند درب توجه نمایید. زیرا درب بدون کیفیت پس از استفاده و خرابی شاید نتوان تعمیر کرد و منجرب به تعویض درب گردد. استفاده از درب کشویی چوبی اتاق خواب با کیفیت پایین به هیچ عنوان توصیه نمی شود.
 
 
 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *