درب‌های کشویی مخفی

درب ریلی مخفی حرکت سیال یک درب کشویی را نشان می‌دهد که با ریل و یراق آلات مخصوص کاملاً داخل سازه از پیش ساخته شده‌ای که جایگزین دیوار است، پنهان می‌شود.
خانواده سیستم‌های کشویی ما از محصولات مختلفی تشکیل شده است که می‌توانند در صورت بسته شدن در دیوار ناپدید شوند.
درب ریلی مخفی سیستم‌های جاودانه‌ای هستند که بر بازار طراحی تسلط دارند و راه حل‌های مدرن و امروزی را برای هر سبک دکوراسیون داخلی ارائه می‌دهند.

  نوع و متریال درب کشویی

ظاهر درب‌های داخلی از تنوع بالایی برخوردار است. بر اساس طراحی و چیدمان دکوراسیون می‌توان از جنس، رنگ و رویه‌های مختلف درب استفاده کرد و فضایی مدرن و جذاب در ساختمان ایجاد کرد. مانند درب کشویی چوبی ، درب کشویی شیشه ای ، درب کشویی سرویس بهداشتی 
شرکت راد نوسازه با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا تلاش دارد تا طیف وسیعی از طراحی معماران داخلی را پوشش داده و به زیبایی هر چه بیشتر ساختمان‌ها کمک کند.
این طرح‌ها که در نوع کلاسیک و مدرن عرضه می‌شوند به کلیه نیازهای کارفرمایان و طراحان پاسخ می‌دهند. 

   انواع دستگیره درب‌های کشویی

یکی از آیتم‌های مهم در درب کشویی پنهان شو، دستگیره هست. از تمام دستگیره‌های متداول می‌توان روی درب‌های کشویی استفاده کرد.
برای استفاده کامل از فضای درب پیشنهاد شرکت راد نوسازه استفاده از دستگیره‌های توکار می باشد.
همچنین مدل‌های قفل دار که برای درب‌های اتاقی و سرویس و حمام استفاده می‌شود، از طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی برخوردار است.

  درب‌های فریم لس

لولاهای پاشنه محوری یا پیووت در طراحی معماری موجب هم سطح شدن درب با دیوار می‌شود. این سیستم‌های بسته شدن را می‌توان به راحتی باز کرد و این‌که هیچ لولایی دیده نمی‌شود. این محصولات به لطف لولاهای محوری مخفی پیچیده روی یک محور عمودی می‌چرخند. با این مدل‌های درب، می‌توان سیستم‌های پارتیشن دیواری را با متریال نوآورانه و تکنولوژی بالا ساخت.

  درب‌ ریلی روکار

امروزه درب‌های کشویی به دلیل زیبایی، مدرن بودن و اشغال نکردن فضایی جهت باز و بسته شدن مورد استقبال طراحان و معماران قرار گرفته‌اند. درب‌های لولایی زمان باز و بسته شدن فضای زیادی در پشت درب هدر رفته و بلااستفاده باقی می‌ماند. اما به راحتی با تبدیل درب‌های لولایی به درب‌های ریلی روکار می‌توانید از  فضای پشت درب استفاده و تبدیل به فضای مفید نمایید.

  کاربرد‌های خاص

اگر در طراحی به‌دنبال متریالی هستید که در ساختمان به فضاسازی و ایجاد حریم‌های شخصی کمک کند و در عین حال هر زمان که مایل بودید دو فضا در هم ادغام شوند، می‌توانید از درب‌های کشویی توکار یا ریلی توکار استفاده کنید. از آن‌جا که درب های ریلی در فضای پرت دیوار پنهان می‌شوند قابلیت‌های زیادی را به ساختمان می‌افزایند. برخی از موارد استفاده این درب‌ها در تصاویر ذیل معرفی شده‌اند.