درب‌های ریلی مخفی

درب ریلی مخفی حرکت سیال یک درب کشویی را نشان می‌دهد که با ریل و یراق آلات مخصوص کاملاً داخل سازه از پیش ساخته شده‌ای که جایگزین دیوار است، پنهان می‌شود.

خانواده سیستم‌های کشویی ما از محصولات مختلفی تشکیل شده است که می‌توانند در صورت بسته شدن در دیوار ناپدید شوند.

درب ریلی مخفی سیستم‌های جاودانه‌ای هستند که بر بازار طراحی تسلط دارند و راه حل‌های مدرن و امروزی را برای هر سبک دکوراسیون داخلی ارائه می‌دهند.

  نوع و متریال درب

ظاهر درب‌های داخلی از تنوع بالایی برخوردار است. بر اساس طراحی و چیدمان دکوراسیون می‌توان از جنس، رنگ و رویه‌های مختلف درب استفاده کرد و فضایی مدرن و جذاب در ساختمان ایجاد کرد.
شرکت راد نوسازه با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا تلاش دارد تا طیف وسیعی از طراحی معماران داخلی را پوشش داده و به زیبایی هر چه بیشتر ساختمان‌ها کمک کند.
این طرح‌ها که در نوع کلاسیک و مدرن عرضه می‌شوند به کلیه نیازهای کارفرمایان و طراحان پاسخ می‌دهند.

   انواع دستگیره

یکی از آیتم‌های مهم در درب کشویی پنهان شو، دستگیره هست. از تمام دستگیره‌های متداول می‌توان روی این درب‌ها استفاده کرد.
برای استفاده کامل از فضای درب پیشنهاد شرکت راد نوسازه استفاده از دستگیره‌های توکار می باشد.
همچنین مدل‌های قفل دار که برای درب‌های اتاقی و سرویس و حمام استفاده می‌شود، از طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی برخوردار است.

  درب‌های فریم لس

لولاهای پاشنه محوری یا پیووت در طراحی معماری موجب هم سطح شدن درب با دیوار می‌شود. این سیستم‌های بسته شدن را می‌توان به راحتی باز کرد و این‌که هیچ لولایی دیده نمی‌شود. این محصولات به لطف لولاهای محوری مخفی پیچیده روی یک محور عمودی می‌چرخند. با این مدل‌های درب، می‌توان سیستم‌های پارتیشن دیواری را با متریال نوآورانه و تکنولوژی بالا ساخت.

  کاربرد‌های خاص

اگر در طراحی به‌دنبال متریالی هستید که در ساختمان به فضاسازی و ایجاد حریم‌های شخصی کمک کند و در عین حال هر زمان که مایل بودید دو فضا در هم ادغام شوند، می‌توانید از درب‌های کشویی توکار یا ریلی تو کار استفاده کنید. از آن‌جا که این درب‌ها در فضای پرت دیوار پنهان می‌شوند قابلیت‌های زیادی را به ساختمان می‌افزایند. برخی از موارد استفاده این درب‌ها در تصاویر ذیل معرفی شده‌اند.