درب ریلی توکار

اگر می‌خواهید درب کشویی توکار را به عنوان یک ویژگی به خانه خود اضافه کنید و با فرض این‌که در حال بازسازی خانه خود هستید، بهترین زمان برای اجرای درب کشویی و مشاوره، قبل از دیوار چینی می‌باشد.

در ابتدا باید دیوارهای خشک را در هر دو طرف دیوار که سیستم درب کشویی توکار قرار دارد بردارید. علاوه بر این، ناودانی‌های دیوار برداشته می‌شوند تا فضایی برای سازه درب جدید ایجاد شود.

مطالعه نمایید: درب کشویی پنهان شو

یک کلاف فلزی آهنی به عنوان زیرسازی به ابعاد 10*4 سانتی‌متر باید ساخته و از طرف کارفرما نصب شود. این کلاف در عین حال که موجب استحکام سازه می‌شود از لرزش های درب هم جلوگیری می‌کند.

 

 

درب ریلی توکار

 

مطالعه نمایید: قیمت درب کشویی سرویس بهداشتی

از قبل یک سازه بر اساس ابعاد درب دلخواه می‌بایست ساخته و نصب شود. این سازه‌ها با تمام ملحقات مربوطه درب کشویی توکار، از جمله ریلی که در از آن آویزان است و غلطک‌ها و آرام بند و قطعه راهنما، ارائه می‌شود.

دربهای کشویی ریلی از ریل بالا آویزان می‌شوند و از بالای درب به یک کلمپ‌های مخصوصی متصل می‌شوند .
یا اگر درب سنگین‌تر و عریض‌تر از درب استاندارد باشد، از سیستم ریل و یراق مقاوم‌تری استفاده می‌شوند. خوشبختانه، با استفاده از یراق آلات دیگر می‌توان تا 250 کیلوگرم وزن را اجرا و نصب کرد.‌
لازم به ذکر است عرض سازه درب کشویی توکار 10 سانتی متر بوده و چون از طرف رابیتز دارد و مش‌بندی شده است قابلیت اجرای کاشی و سرامیک و گچ یا کناف را دارد. بنابراین هیچ ضخامتی به دیوار تحمیل نمی‌کند و هم سایز دیوار معمولی خواهد بود.

 

درب ریلی توکار

 

اینکه درب برای کدام بخش از خانه مورد استفاده قرار می‌گیرد هماهنگی جهت نصب سنگ آستانه برای ابعاد درب ضروری می‌باشد.
در نهایت می‌توان از درب‌های موجود قبلی (البته با کمی تغییرات) یا درب جدیدی خریداری و داخل سازه نصب گردد.

 

نکته: درب ریلی برای سرویس بهداشتی یکی از انواع درب‌های است که بسیار مورد پسند و پرکاربرد است. امروزه در نوسازی ساختمان‌ها به دلیل صرفه جویی در فضای سرویس بهداشتی استفاده می‌شود. درب کشویی سرویس بهداشتی دارای متریال و برندهای مختلفی است که با توجه به بودجه کارفرما و همچنین نیاز محل پروژه انتخاب می‌شود.


آیا کلاف آهنی باید هر چهار طرف اجرا شود؟

بله، برای کاهش لرزش و افزایش استحکام می‌بایست کلاف آهنی برای درب ریلی توکار از چهار طرف فیکس شود.

آیا می‌توان روی سازه درب ریلی توکار ایزوگام کرد؟

بله، برای درب کشویی ریلی سرویس و حمام می توان ایزوگام را انجام داد.

آیا در شهرستان اجرا انجام می‌شود؟

خدمات ما در کلیه شهرستان‌ها برای درب ریلی توکار قابل انجام می‌باشد.

 

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *